Siyah?
Abla, Korkma, Seni Koruyacağım.
Bookmark
4 kişi tarafından takip ediliyor.
7
Durum Ongoing
Tür Novel
Yayınlandı 2024
Yazar Ghostwriter
Çizer Ghostwriter
Gönderen
Yayınlandığı Tarih
Güncellendiği Tarih

Abla, Korkma, Seni Koruyacağım.

Senior Sister, Don’t Be Afraid, I’ll Protect You.

Özet Abla, Korkma, Seni Koruyacağım.

Luo Ye lisede üç yıl boyunca bir kıza aşık olmuş ve hatta onunla aynı üniversiteyi kazanmıştı. İkisi de aynı üniversiteye girerlerse birlikte olacaklarına dair anlaşmışlardı ancak kız anlaşmalarını bozdu. Kalbi kırılan Luo Ye bir aşk romanı yazarına dönüştü ve beklenmedik bir şekilde, daha üniversite başlamadan romanı platform sıralamasında zirveye çıktı ve ünlü oldu.

Üniversiteye başladıktan sonra Luo Ye bir daha asla aşık olamayacağını düşündü ama sonra havalı ve mesafeli bir son sınıf kız öğrencisiyle tanıştı. Luo Ye son sınıf öğrencisiyle gizlice çıkmaya ve herkesi şaşkına çevirmeye karar verdi. Havalı ve güzel Su Bai Zhou ile el ele okulda göründüğünde, tüm okul şok oldu. “Havalı ve güzel okul tanrıçası Su Bai Zhou’nun yanında bir erkek mi belirdi?”

Bu sırada, üç yıldır aşık olduğu kız Luo Ye’ye karşı bir şeyler hissettiğini fark etti ve onu tekrar takip etmeye başladı.

Su Bai Zhou iddialı bir şekilde, “Üzgünüm, küçük kardeş artık benim,” dedi.

“Sonra ne oldu? Bay Luo Ye, ünlü çizgi roman sanatçısı Su Bai Zhou’ya nasıl aşık oldunuz?” Bunu duyan Luo Ye başını salladı, o çarpıcı figüre baktı ve yumuşak bir gülümsemeyle, “Kitabımı gizlice bir çizgi romana uyarladı…” dedi.

Bölüm Abla, Korkma, Seni Koruyacağım.

Yorum